DEN OTCŮ 20.6.2015 - Svárov, prostor louky a hřiště za školou

20.06.2015 10:00

DEN OTCǓ
Zveme vás srdečně na sportovní den otců s dětmi. Mámy jsou vítány rovněž.

sobota 20.června 2015 od 10.oo-14.oo,

Pro všechny děti bude zajištěn oběd formou bezplatného poukazu.

SPORT 10-14.oo...

Oslava Dne Otců bude zahájena sportovním programem s dětmi v 10.oo hodin. Atraktivní zde jistě bude střelba prakem na cíl, slalomová dráha na kole (přilbu s sebou), hod šipkami na terč, malý fotbal družstev ... Tohoto programu se zúčastní i děti z Domova dětí v Unhošti, kteří na Svárov dorazí z Unhoště na kolech, které pro ně SSZ a Burza Svárov získala v charitativní akci "kolo pro DD Unhošť". Dobrovolné družstvo mužů, otců, si pro děti do Unhoště zajede na kolech. Odjezd od kostela sv.Lukáše ve Svárově bude v 9.oo hod. Však sraz na sportovní klání je oficiálně v 10.oo za školou na hřišti, vstup bude vrátkami vedle školky, za Besedou.

Společný oběd bude ve 13.oo ve Svárovské Besedě.

Pro účast na tomto převážně sportovním dni a do dobrovolného družstva kolařů Svárov-Unhošť-Svárov se můžete obratem přihlásit na formuláři Spolku svárovského zvonu nebo e-mailem: bradicka@raz-dva.cz

V případě deště jsme pod střechou na sále Svárovské Besedy.

KONCERT v 19.oo

Večer od 19.oo jsou všichni otcové i s doprovodem (mámy i děti) zvání na koncert věnovaný právě jim. Na programu budou skladby: J.S.Bacha, M. de Falla, E.Granados, C. Saint Saens a dalších.

Koncert se uskuteční v kostele sv.Lukáše na Svárově od 19.oo hodin.

Interpreti večera budou: violoncelo - Milada Gajdová, kytara - Vladimír Bělenkij

Po koncertě vyvrcholí oslava svátku otců malým občerstvením a ohněm v prostorách před kostelem.

Vstupné na koncert bude 75,- Kč a výtěžek bude určen na pokračující práce pro záchranu kostela sv.Lukáše na Svárově. Děti a studenti budou mít vstup zdarma.

Vstupenky možno zakoupit předem na Obecních úřadech, dále u SSZ a na místě v době koncertu.

####

DĚKUJEME