I. ročník turnaje v ping-pongu sobota 24.ledna 2015 od 10.oo, Svárovská Beseda – sál.

24.01.2015 22:51

Výsledky:

MUŽI:

1. Lukáš Řezníček  BUŠTĚHRAD (I.místo)

2. Kotora Dušan  SVÁROV (II.místo)

3. Jiří Urban  SVÁROV (III.místo)

ŽENY:

1. Dáša Dedková  PTICE (I.místo)

2. Jitka Balíková  Č.ÚJEZD (II.místo)

3. Bibiana Huriková SVÁROV (III.místo)

JUNIOŘI:

1. Jakub Štancl  SVÁROV (I.místo)

2. Marek Kohout (II.místo)

3. Anička Mottlová SVÁROV (III.místo)

1.cena: Putovní pohár SSZ + jedno pivo 10´+ sada míčků + brožura "Příběhu kostela sv.Lukáše".  Doprovodný program pro děti – tvořivé dílny byly nastaveny tak aby rodiče mohli přijít i se svými ratolestmi a bylo o ně postaráno, co se týče zábavy. Mohly zde vyrábět např.: domky a mini byty z papírových krabic pro své Littlest Pet Shop, tlampače fanoušků turnaje, praporky vítězů ping-pongu, kšilty rozhodčího, kreslit portrét svého favorita - vítěze... anebo ve vyhrazeném  koutku sledovat dětský film nebo pohádku. Pro diváky a děti výtvarných dílen bylo vstupné dobrovolné. Vybraná částka posloužila pořadateli pro pokrytí nákladů této akce a podporu projektů budoucích. Děkujeme obci Červený Újezd za půjčení stolu č.3 pro hru juniorů, obci Svárov za poskytnutí sálu pro pořádání turnaje a restauraci Beseda za pohostinnost.

Vtipné bylo, že tento      portrét vytvořila slečna vítěze Lukáše Řezníčka hned zkraje začátku zápasů, v doprovodných výtvarných dílnách podle návodu pracoviště: "Nakresli portrét svého předpokládaného favorita turnaje", aniž by věděla, jak soutěž dopadne. Přání, talent a láska mají někdy neuvěřitelnou realizační silu. Tento portrét spolu s výsledkovou listinou ve třech kategoriích budete moci uvidět na stěně Svárovské Besedy.